طراحی سایت و سئوتکنولوژی

مقایسه بهترین افزونه های عضویت وردپرس در ۲۰۲۴

()

بدیهی است که اکثر وب‌سایت‌ها نیازمند یک سیستم عضویت هستند. برخی از خدمات و منافع این وب‌سایت‌ها فقط برای اعضا در دسترس است، بنابراین انتخاب یک افزونه عضویت مناسب برای وردپرس امری حیاتی است. این افزونه‌ها باید ساده و آسان برای استفاده باشند، امکانات گسترده‌ای ارائه دهند و بهترین افزونه برای نیازهای خاص شما باشند.

بهترین افزونه های عضویت وردپرس

افزونه‌های عضویت در وردپرس بسیار هستند، اما همه آنها ویژگی‌های مورد نیاز را ندارند که ممکن است برای ایجاد یک سایت عضویتی نیاز داشته باشید. برخی از آنها برای فروش اشتراک در یک سطح ویژه مناسب هستند، در حالی که برخی دیگر سطوح عضویت متنوع و ویژگی‌های مدیریت اشتراک را ارائه می‌دهند. برای انتخاب بهترین افزونه، باید به معیارهایی مانند سهولت استفاده، موارد استفاده مختلف و قابلیت اطمینان توجه کنید

برای راه اندازی سایت عضویت ویژه به چه چیزی نیاز دارید؟

وب‌سایت‌های عضویتی منابع فشرده‌ای را مصرف می‌کنند، بنابراین انتخاب اشتباه هاست می‌تواند به عملکرد کلی شما آسیب برساند. به همین دلیل، اولین گامی که باید بردارید، انتخاب بهترین هاست وردپرس است. در مورد بهترین‌ها قبلا صحبت کردیم و توصیه می‌کنم قبل از هر کاری آن‌ها را بررسی کنید.

۱- افزونه MemberPress

افزونه MemberPress به عنوان بهترین افزونه عضویت وردپرس در بازار شناخته می‌شود. این افزونه به شما امکان می‌دهد سطح عضویت و اشتراک نامحدودی را بفروشید. راه‌اندازی آن بسیار آسان است و می‌تواند به‌طور خودکار صفحه‌های قیمت، ورود به سیستم، حساب کاربری و تشکر را برای کاربرانتان اضافه کند. همچنین، MemberPress به شما امکان می‌دهد محتوای ویژه را به سایت خود اضافه کنید و یک پورتال مشتری برای مدیریت منابع مشتری به صورت آنلاین ایجاد کنید.

این افزونه دارای کنترل دسترسی قدرتمندی است که به شما امکان می‌دهد دسترسی به هر محتوا، از جمله پست‌ها، صفحات، انواع پست‌های سفارشی، دسته‌ها، برچسب‌ها، فایل‌ها و موارد دیگر را محدود کنید. همچنین، MemberPress به عنوان یک افزونه اشتراک وردپرس عمل می‌کند و هم از پرداخت‌های تکراری و هم یکباره پشتیبانی می‌کند، بنابراین می‌تواند عضویت ماهانه، سالانه یا حتی مادام العمر را به کاربران شما ارائه دهد. این افزونه همچنین فروش دوره‌های آموزشی را به صورت آنلاین آسان می‌کند.

مزایا:

 • می‌توانید از MemberPress برای ایجاد یک خبرنامه در وبسایت خود استفاده کنید.
 • این افزونه بهترین افزونه محافظت از محتواست زیرا به شما امکان می‌دهد محتوا را براساس سطح عضویت یا نقش کاربر محدود کنید.
 • این افزونه می‌تواند با AWeber، Mailchimp، Uncanny Automator و Constant Contact ادغام شود. همچنین با خدمات وب آمازون، Blubrry برای میزبانی پادکست و BuddyPress برای ایجاد یک جامعه آنلاین ادغام می‌شود.
 • برخی از دیگر ویژگی‌های قدرتمند آن عبارتند از داشبورد داخلی مدیریت عضویت، کدهای کوپن قابل تنظیم، اعلان‌های ایمیل، فرم‌های ثبت نام کاربر، ویجت‌ها و کدهای کوتاه سفارشی، Rest API برای توسعه دهندگان و موارد دیگر.

معایب:

 • افزونه رایگان MemberPress دارای ویژگی‌های محدودی است و برای باز کردن گزینه های بیشتر باید به نسخه حرفه ای ارتقا دهید. باید ببینید تا چه اندازه برایتان مفید است.
 • این افزونه فقط از سه درگاه پرداخت محبوب پشتیبانی می‌کند. این افزونه می‌تواند برای صاحبان سایت‌هایی که در کشورهایی زندگی می‌کنند که توسط این روش‌های پرداخت پشتیبانی نمی‌شوند، مشکل ساز باشد.

دریافت افزونه

۲- افزونه Easy Digital Downloads یا EDD

افزونه Easy Digital Downloads

Easy Digital Downloads یکی از برترین افزونه‌های تجاری برای فروش محصولات دیجیتال در وردپرس است. این افزونه به شما امکان می‌دهد تا دانلودها را براساس سطوح عضویت محدود کنید، برای عضویت‌های مختلف تخفیف ارائه دهید و اعلان‌های ایمیلی ارسال کنید تا اعضا را در مورد به‌روزرسانی‌ها یا تمدیدهای مهم مطلع کنید. از جمله بهترین افزونه‌های عضویت وردپرس است که استفاده از آن آسان است و به شما امکان پذیرش پرداخت‌های مکرر را می‌دهد. شما می‌توانید از این افزونه برای فروش هر نوع محصول دیجیتالی در وردپرس، از جمله کتاب‌های الکترونیکی، PDF، فایل‌های صوتی، ویدیوها و موارد دیگر استفاده کنید.

مزایا:

 • EDD دارای یک سیستم سبد خرید داخلی است که به مشتریان شما امکان می‌دهد چندین بار فایل موردنظر را همزمان خریداری کنند.
 •  می‌توانید پرداخت‌های آنی را بپذیرید یا به راحتی پرداخت‌های خودکار را برای هر محصولی از جمله روزانه، هفتگی، ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و سالانه تنظیم کنید. با Easy Digital Downloads، می‌توانید پرداخت‌های کارت اعتباری را از هر نوع درگاه پرداختی داشته باشید.
 •  می‌توانید از افزونه اشتراک EDD برای ایجاد طرح‌های عضویت با سطوح دسترسی مختلف و پسوند EDD Member Downloads برای اجازه دسترسی به دانلودهای خاص براساس سطح عضویت استفاده کنید. این افزونه همچنین گزارش‌ها و تحلیل‌های داخلی را برای پیگیری فروش و فعالیت عضویت ارائه می‌دهد.

معایب:

 • در حالی که Easy Digital Downloads برای ایجاد یک برنامه وابسته برای محصولات شما با برخی از ابزارهای محبوب مانند AffiliateWP متصل می‌شود، اما فاقد ادغام با سایر خدمات محبوب است.
 • این افزونه دو نسخه رایگان و پرمیوم را دارد.

 

۳- افزونه Restrict Content Pro

افزونه عضویت Restrict Content Pro

افزونه Restrict Content Pro به شما کمک می‌کند تا یک سایت عضویتی را بسازید و محتوا را براساس معیارهای مختلف محدود کنید. از این افزونه می‌توانید برای محدود کردن دسترسی به محتوا برای کاربران ثبت‌نام‌شده، سطوح عضویت و دسترسی، و همچنین تعیین هدف قرار دادن صفحات، پست‌ها، انواع پست‌های سفارشی، برچسب‌ها یا دسته‌ها استفاده کنید. این افزونه به شما امکان می‌دهد مراحل عضویت نامحدود بسازید، اشتراک‌های تکراری ارائه دهید، کوپن‌های تخفیف اضافه کنید و فرم‌های ثبت‌نام و ورود اختصاصی ایجاد کنید.

مزایا:

 • این افزونه به شما امکان می‌دهد محتوای زمانبندی شده ایجاد کرده تا در طول زمان منتشر شود.
 • Restrict Content Pro به اعضا اجازه می‌دهد تا سطح اشتراک و دسترسی خود را در داشبورد مدیریت کنند.
 • این افزونه به شما امکان می‌دهد دسترسی به محتوا را براساس پیشرفت و اقدامات فردی کنترل کنید.
 • گزارش‌ها و تجزیه و تحلیل‌ها را ارائه می‌دهد.

معایب:

 • ویژگی‌های بازاریابی Restrict Content Pro به اندازه سایر ابزارهای این لیست قوی نیست.

دریافت افزونه

۴- افزونه Paid Memberships Pro

افزونه Paid Memberships Pro

Paid Memberships Pro یکی از افزونه‌های اشتراک محبوب وردپرس است که به شما امکان می‌دهد یک وبسایت مبتنی بر عضویت و اشتراک ایجاد کنید. این افزونه به شما امکان می‌دهد محتوای پیش‌فرض را محدود کرده و پیامی را برای کاربرانی که سعی در دسترسی به آن دارند تنظیم کنید. حتی انواع پست‌های سفارشی و صفحات تک را فقط به اعضای پولی محدود می‌کند. Paid Memberships Pro به شما امکان می‌دهد محتوای شخصی سازی شده ایجاد کنید. همچنین، به شما امکان می‌دهد یک فرهنگ لغت و نمایه برای همه اعضای وبسایت خود ایجاد کنید.

مزایا:

 • این افزونه به شما امکان می‌دهد سطوح عضویت چند لایه ایجاد کنید، انجمن‌های آفلاین را راه اندازی کنید و از طریق ایمیل با مشترکین خود ارتباط برقرار کنید.

معایب:

 • امکان استفاده رایگان دارد.
 • رابط کاربری و راه اندازی می‌تواند برای مبتدیان کمی سخت باشد.
 • برخلاف برخی دیگر از افزونه‌های موجود در لیست، گزارش و تجزیه و تحلیل پیشرفته ارائه نمی‌دهد.

دریافت افزونه

۵- افزونه Ultimate Member

افزونه Ultimate Member

افزونه Ultimate Member از بهترین افزونه های عضویت وردپرس است که به شما امکان می‌دهد انجمن‌های آنلاین بسازید، اشتراک‌ها را بفروشید و برنامه‌های عضویت ایجاد کنید. همچنین به شما امکان می‌دهد پروفایل‌های کاربری جذاب بصری ایجاد کرهده و فرم‌های ثبت نام مشتری و ورود به سیستم را در فرانت وبسایت اضافه کنید. بعلاوه، Ultimate Member یک ویژگی مدیریت حساب دارد که در آن کاربران می‌توانند جزئیات پروفایل خود را ببینند، اطلاعات حساب را به روز کنند و رمز عبور را مستقیماً تغییر دهند.

مزایا:

 • شما می‌توانید از این افزونه برای ایجاد دایرکتوری‌های عمومی یا خصوصی با لیست‌های کاربران براساس معیارهای خاص استفاده کنید.
 • این افزونه به کاربران اجازه می‌دهد نظرات و رتبه بندی را برای سایر اعضا بگذارند و فعالیت‌های اجتماعی را در وبسایت شما پیگیری کنند.
 • Ultimate Member همچنین می‌تواند با WooCommerce، BuddyPress و Mailchimp ادغام شود.

معایب:

 • ادغام افزونه با ابزارهای دیگر گاهی اوقات می‌تواند منجر به تداخل شود.
 • فاقد ویژگی گزارش گیری پیشرفته است.
 • افزونه هیچ گزینه سفارشی سازی ندارد.

 

جمع بندی نهایی

برای اینکه برخی محتواها و خدمات خود را فقط برای اعضای ویژه به نمایش بگذاریم نیاز به بهترین افزونه های عضویت وردپرس داریم. افزونه‌ای که بتواند امکان خرید اشتراک و محدودسازی محتوای ویژه ما را داشته باشد. در سال جدید لیستی از بهترین افزونه‌های عضویت ارائه شده که ما نیز آن‌ها را بررسی کردیم. حال انتخاب با شماست! کدامیک را انتخاب می‌کنید؟

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید. / 5. تعداد آرا:

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!